.formáty designů

17. ledna 2016 v 13:42 | foxx. |  DESIGNS
V tomto článku naleznete vzorník jednotlivých "stylů", které si lze (až na CPG designy, ty dělám jen po předchozí domluvě a velmi zřídka) normálně objednat. Vzorník slouží pouze orientačně, umístění menu se může lišit, stejně tak i třeba horní navigace a další věci na designu, proto pokud máte přesnou představu o tom, jak by měl design vypadat, tak to uveďte do objednávky, jinak dělám standartně navigaci v dolní části a menu vlevo/vpravo. Samozřejmě mohu udělat i něco ještě jednoduššího, než je první design - například jenom záhlaví jako na tumblr či twitter/facebook (pokud to uvedete do objednávky, budu se snažit vyhovět).

obyčejný design bez navigace v záhlaví (nebo jen malé), bez popisků do menu, vlastně jen takový vzhled pro blog
možnost úpravy menu podle vzorníku (vzorník naleznete zde)
bonusy k objednávce (max. 2)
klasický malý design s menu boxy, které dělám, když je vypsaná objednávka, takže v záhlaví mohou být různé odkazy a je komplexnější (co chcete do záhlaví navolíte následně v objednávce)
bonusy k objednávce (max. 2)
CPG koncept pro následné nastavení (pošlu ho v psd formátu pro drobné úpravy a aby jste z něj mohli vytáhnou styly nebo kdyby neseděl)
bez bonusů, vše je v psd formátu

♥ pokud se rozhodnete tímto vzorníkem inspirovat, tak prosím alespoň o slušné uvedení inspirace :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 © JennaDewanTatum © JennaDewanTatum | Web | 17. ledna 2016 v 18:44 | Reagovat

To je dobře, že jsi sepsala styly designů pro lepší vyznání :) Aspon každý bude vědět, co chce a ty budeš vědět, co přesně jim udělat za styl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama