Únor 2016

.hush hush! (fanclub)

13. února 2016 v 20:06 | foxx. |  words
Ano, už i já jsem vytvořila pár ikonek takového blogového "fanclubu". Většina blogů jistě něco takového má, takže jsem nechtěla zůstat pozadu a navíc myslím, že se to sem i celkem hodí a ikonky jsou originální. Tento koncept jsem měla v hlavě už nějakou chvíli, přeci jenom k názvu blogu vás asi lhářky a takovéto kultovní gesto jistě napadlo. Původně jsem chtěla dělat jen ty fialové, ale moc by se mi to sem nehodilo a šedé jsou takové univerzální, navíc blog je stylizovaný do růžové, takže ta také nesměla chybět. Nemusíte se nikam zapisovat, komu by se ikonka líbila, tak můžete tento blog potpořit a dát si ji na svůj blog, do menu, na konec stránky, zkrátka tam, kam si ikonky umišťuje, budu za to moc ráda. Navíc máte výběr z opravdu hodně variant!


.ordered design (daily-janelparrish)

8. února 2016 v 8:59 | foxx. |  ordered designs
pro: daily-janelparrish / náhled / spokojenost: 85% / nenastavený

Po trochu delší pauze, kdy jsem k počítači nesedla celý týden, jsem se konečně dokopala k dodělávání objednávky. Janel měla naštěstí nový photoshoot, který se mi opravdu líbil, takže jsem design udělala s ním. Chtěla jsem udělat něco trochu jinačího, takže jsem zvolila jiný font, i rozložení je malinko jiné a menu taktéž, takže snad se mi můj záměr povedl. Musím říct, že jsem s designem celkově spokojená.

.lip smackers (competition 2016) results

8. února 2016 v 8:52 | foxx. |  words
Tak a je tu slibované vyhodnocení soutěže a balzámy "lip smacker" a sladkých překvapení, kterých po mé včerejší návštěvě supermarketu bude opravdu hodně, máte se na co těšit. Zapsalo se vás hodně, za což jsem moc ráda a všem za účast moc děkuju. Výherce jsem losovala náhodně pomocí stránky. Stránka vybrala nejdříve číslo 14 a pak číslo 3, takže výhercům gratuluji a poprosím je, aby mi na mail poslali svou adresu, kam budu moci výhru zaslat.

1. trisha (ask.fm/candicesource) 2. M. Darllet (darllet.blog.cz)


.lip smackers (competition 2016)

1. února 2016 v 10:09 | foxx. |  words
Jelikož je zima a balzámů na rty není nikdy dost, rozhodla jsem se, že udělám takovou menší soutěž právě o balzámy na rty "lip smacker". Sama jsem k Vánocům dostala velkou sadu těchto balzámů s vůněmi limonád "CocaCola company" a máme doma několik i ze spolupráce s firmou "Chupa Chups", které neskutečně krásně voní a vyrábí se v mnoha variantách. Také jsem se pro "lip smackery" rozhodla, protože jsem je znala ještě mnohem dříve než tu byla firma eos a babylipsy a myslím, že tyto produkty už má doma skoro každý, protože se dají koupit normálně v drogeriích, ale lip smackery se přeci jen trochu hůře shánějí a mají více variant.

Tak abych to zbytečně nezdržovala, soutěž bude probíhat celý týden (tedy sedm dní včetně) 1.2. - 7.2.2016 a vyhlášena bude následně den osmý (8.2.2016). A o co se bude hrát? Samozřejmě o klasické bálzámy na rty, potom i o lesk a ještě o balzám v kuličce (tedy něco podobného jako eos, ale balzám je barevný, i když nevím, jestli barví na rtech, ale většina lip smackerů nebarví, nebo jenom trošinku, takže se nemusíte bát). Vše máte dole vyobrazeno a je to rozdělené do dvou výher. Nemám moc ráda, když se hraje na nějaká místa, takže jsou ceny jen označené pořadím, ve kterých je budu následně losovat. Pokud se tedy chcete do soutěže zapojit, tak do komentářů vyplňte:

1. přezdívku/jméno (cokoliv, aby když nebudete mít blog, jste poznali, že jste vyhráli)
2. kontakt (může to být blog, jiná stránka a nebo email)
3. jaká příchuť lízátka chupa chups je tvá oblíbená? (nemusíte to vyplňovat, je to jenom taková perlička nakonec)
podmínky soutěže: do soutěže se zapisujete závazně a s vědomím, že v případě výhry budete muset uvést svou adresu, na kterou budou výhry zaslány. Také se lze zapsat pouze jednou (je jedno, že máte třeba více blogů) a číslo vašeho komentáře je zároveň vaše losovací číslo. Výherní čísla budou vylosována náhodně serverem :)

1. balíček: lesk na rty s příchutí melounu, balzám na rty s příchutí pomeranče + sladké překvapení
2. balíček: balzám na rty s příchutí jahod a smetany, balzám na rty s příchutí jablka + sladké překvapení
(příchutě jsou takto dané, co vidíte, to v případě výhry dostanete, vybírala jsem je tak, aby tam byly různorodé a ne samé růžové atd. Pokud budete mít třeba na nějakou alergii (což nevím, jestli se může stát, ale kdyby přeci...) nebo nějaký podobný problém, tak to napište do komentářů, v případě výhry to pak nějak pořešíme.)

No a pokud se tedy zapojíte, byla bych ráda, kdybyste soutěž podpořili i tím, že si dáte někam na blog banner soutěže nebo o tom třeba napíše (článek, na asku, na jiných sociálních sítích). Samozřejmě to není povinné, jenom kdybyste chtěli, nebudu vás do toho nijak nutit... Tak doufám, že se vás zapojí co nejvíce a že budete mít pak z výher radost, protože já balzámy úplně zbožňuji :)