Březen 2016

.banners (Nina Dobrev)

30. března 2016 v 20:49 | foxx. |  blends/headers
Dnes jsem měla náladu na menší grafiku a říkala jsem si, co bych tak mohla udělat - nakonec jsem udělala pár "bannerů" ke článkům s Ninou Dobrev a jejím photoshootem pro Cosmopolitan, který jsem si jednoduše zamilovala. Bannery jsou jednoduché, není to nic extra, ale celkem se mi líbí a doufám, že je někdo využije. Pokud budete chtít původní velikost obrázku, tak klidněte pravým tlačítkem a dejde "zobrazit obrázek".


.ordered design (glamour-cara)

30. března 2016 v 19:49 | foxx. |  ordered designs
pro: glamour-cara / náhled / spokojenost: 95% / nenastavený

Možná jste někdy před nedávnem viděli na asku růžovou verzi designu (na které jsem dodržela zaslané fotky, ale mě hrozně iritovaly a ty barvy byly naprosto příšerné a vůbec se mi to nelíbilo), tak tu jsem hodila do koše a začala jsem od znova. No a vzniklo z toho toto, což si myslím, že je několikanásobně lepší (doufám) a snad se Caroline nebude zlobit, že jsem vzala úplně jiné fotky, barvy a nevím, co ještě. S designem jsem celkově spokojená, udělala jsem ho rychle, nikde jsem se nezasekávala a snad už mi to teď půjde lépe.

.ordered design (onlineelsa)

30. března 2016 v 15:52 | foxx. |  ordered designs
pro: onlineelsa / náhled / spokojenost: 60% / nenastavený

První design (z objednávky) jsem měla hotový ještě před vyhlášením, vypadal trochu víc "zašle", byl spíše studenější a moc se mi to nelíbilo, takže jsem předělala trochu barvy do teplejších a bylo to o něco lepší. Původně jsem byla dost skeptická, nechtěla jsem ho zveřejňovat, ale zase mi ho bylo líto, a tak jsem ho chloe. poslala a nakonec se líbil. Vystřídala jsem na něm tak 10 hlavních fotek, barvy, rozložení atd, takže jsem ho dělala celkem dlouho, protože jsem se do toho celkem nutila, ale nakonec to mohlo být i horší... ale jsem překvapivě po delším odstupu i spokojená :)

.design order (march 2016) result

28. března 2016 v 18:13 | foxx. |  design order
Před chvílí jsem se dokopala k vyhodnocení objednávky, která dnes skončila a musím říct, že vybírání nebylo vůbec lehké, ale řekla jsem si, že nechci brát hodně lidí, jako u minulé objednávky, protože bych na ní pak zase pracovala dva měsíce... Vybrala jsem si různé blogy (překvapivě, ale nevím, jak jinak to říci) a snad se nikdo nebude zlobit, že jsem ho nevybrala, ale průběžně jsem designy zkoušela snad pro každého a u někoho mi prostě nešly. Teď mi zbývá udělat jen dva designy a cítím, že i to bude nad moje síly :D

1. caroline I glamour-cara.blog.cz (100%)
2. benji I camerondiaz-daily.blog.cz
3. eleanor I rachel-mcadamsdaily.blog.cz
(4. chloé. I onlineelsa.blog.cz (100%) - design mám hotový, ale nevím, jestli ho chci vůbec zveřejnit, tak mi kdyžtak napiš a já možná pošlu náhled)

.premade (Nina Dobrev)

26. března 2016 v 20:03 | foxx. |  premade
volný / Nina Dobrev / náhled / spokojenost: 90%

Dnes jsem se rozhodla, že "zatočím" s grafickou krizí a konečně udělám design, na který se bude dát alespoň koukat. A jelikož mám teď krizi na fotky, barvy, písmo, rozložení a nevím co ještě, tak jsem se rozhodla, že ho udělám s fotografiemi, se kterými jsem chtěla vytvořit design už před mnoha lety, akorát mi to tenkrát nešlo od ruky jako dnes (ne, že by mi to teď šlo nějak extra...). Takže jsem našla photoshoot Niny pro Cosmopolitan a dala se do práce a halleluja, výsledek není zas tak špatný. Musím říct, že s tím menu nejsou zrovna spokojená, ale ne všechno může být "perfektní", takže jsem ráda, že se povedlo alespoň záhlaví. No a teď doufám, že mi to už konečně půjde i s objednávkou, protože už bych na tom měla začít pracovat a designy, které už mám se mi vůbec, ale vůbec nelíbí (nejspíš to bude těmi barvami).

.design order (march 2016)

14. března 2016 v 18:29 | foxx. |  design order
Jsem naprosto hrozná, ale dlouho jsem to nevydržela a rozhodla se znovu otevřít objednávku (vím, že byla naposledy otevřená v lednu, takže to není zas tak brzy po té minulé, ale mám docela grafickou náladu a nechci dělat zbytečně samé premade, když bych mohla dělat designy z objednávky). Bude zase probíhat déle (teda pokud jsou pro vás dva týdny déle), takže si to budete moci promyslet. Jako vždy nemám podmínky, mohou se zapsat jak fungující blogy, tak nové, neberu na to nijak ohled (samozřejmě záleží spíše na tom, jak vyplníte objednávku, takže, prosím, dejte si záležet na textech, na výběru fotek, pokud vám je to vyloženě jedno, tak nemusíte, ale lepší je, když vím, že se vám nějaké líbí, také popis není od věci, alespoň třeba barvy, které na design nechcete). Objednávka bude probíhat od 14.3. do 28.3. a výsledky zveřejním zde a na asku (možná to těm lidem i napíšu, pokud jich nebude moc). Může se opět stát, že třeba nějaký design udělám i v průběhu, kdo ví, tím pádem byste se to dozvěděli z menu. Zatím nemám žádná omezení ohledně množství, nebudu dělat jen 1-2 designy, ale zase jich nebude ani třeba 6, ale chci tím říci, že vyberu více lidí.


.how to do the simple templates

11. března 2016 v 18:00 | foxx. |  tutorials
Vybrala jsem dva druhy šablonek (ona to bude vlastně jedna šablonka ve dvou provedeních), které jsou lehké a nestrávíte nad nimi moc času, a když je trochu doladíte nějakými efekty, tak vypadají opravdu pěkně a přitom jsou jednoduché. Předem bych asi měla říci, že to nebude návod pro každého, protože někteří už budou tyto věci vědět, ale třeba někomu pomůže a příště budu dělat něco těžšího (když se mi podaří vymyslet, co by to mělo být, tak jestli máte nějaký nápad, ráda ho přivítám).


.premade (Kaley Cuoco)

9. března 2016 v 20:15 | foxx. |  premade
volný / Kaley Cuoco / náhled / spokojenost: 65%

Dostala jsem celkem grafickou náladu a včera se mi v upozorněních na deviantartu objevily tyto fotky Kaley a hned jsem si řekla, že s nimi musím udělat design. Původně tam měla být místo modré žlutá, ale nakonec se mi tam moc nelíbila a takto je to mnohem lepší. Design je jednodušší, není snad nijak přeplácaný, i když jsem tam chtěla dát ještě více věcí, tak mi to takto příde takové akorát a více by bylo už moc. Snad se vám bude líbit, ještě ho přidám na deviantart!

.about design order and next plans

7. března 2016 v 20:09 | foxx. |  words
Už opravdu strašně dlouho, a když říkám dlouho, tak nemyslím měsíc, ani dva, ale třeba i rok, jsem nenapsala takovýto "deníčkoidní" článek. Konečně se mi podařilo dokončit objednávku, už jenom všechno donastavit a je to (musím říct, že osm objednávek najednou jsem brala opravdu naposledy), takže jsem úplně šťastná, protože byly chvíle, kdy jsem myslela, že s tím seknu a ty dva poslední designy už nedodělám... Každopádně jsem slibovala, že jakmile dodělám tuto objednávku, tak bude další. Další určitě bude, ale ne hned teď, možná někdy v průběhu týdne, možná ke konci, možná až někdy potom, protože toho mám teď hodně a potřebuju dělat jiné věci a nechci myslet na to, že musím dělat designy, které bych třeba dlouho odkládala (možná jednomu dvou lidem design udělám, ještě nevím). I jsem slibovala, že bude nějaký návod, což snad bude, ale jak už jsem zmiňovala, s časem na tom nejsem zrovna nejlépe a ono napsání návodu není zrovna jednoduché, když máte jen chvíli, takže bych si na tom chtěla dát záležet a ne to odfláknout. To je asi vše, co jsem chtěla říci, možná se tu ještě objeví nějaký volný design a třeba menší grafika, aby to tu úplně nestálo.


.ordered design (jennadewantatum)

6. března 2016 v 19:49 | foxx. |  ordered designs
pro: jennadewantatum / náhled / spokojenost: 89% / nenastavený

S tímto designem jsem měla neskutečný problém, ještě větší, než s tím s Kayou, protože jsem už vůbec nemohla najít fotografie, které by se mi líbily a byly zároveň použitelné (mám asi deset verzí, které jsem dělala před strašně dlouhou dobou a ani jedna nebyla použitelná, tak jsem si řekla, že to do konce týdne už musím dodělat...). Nakonec to vyhrál nový photoshoot, který se zdál na první pohled nepoužitelný, ale nakonec, když se udělalo pár úprav s barvami, se z toho vyklubala celkem dobrá kombinace a dokonce jsem byla schopná vymyslet barvy hned napoprvé. Musím přiznat, že jsem s výsledkem celkem spokojená, myslím, že to mohlo dopadnou o mnohem hůře - když se kouknu na minulé verze, tak je tohle "nejlepší" design na světě :D