Září 2016

ordered design (jacque.biebs♥/sweetjenner)

28. září 2016 v 18:39 | foxx. |  ordered designs
pro: sweetjenner / náhled / spokojenost: 80% / nenastavený

Uff... poslední design z objednávky hotový a musím říci, že to byl opravdu porod. Jsem ve fázi, kdy se mi nic nelíbí, mám nejspíš i krizi a také minimálně pět verzí, které letěly hned na začátcích do koše. Dnes jsem si ale řekla, že design už konečně dodělám a vrhla se na to. Původní kocept měl být rozdělený na půlku s Kendall a půlku s Kylie, dokonce jsem ho i tak začala dělat, ale moc se mi to nelíbilo a nevěděla jsem, jak bych to chtěla mít barevně. Po nekonečném trápení s barvami a písmem (trápení s písmem je nejhorší utrpení ze všech) jsem si řekla, že chci design jednoduchý a chtěla jsem použít nový photoshoot Kendall pro časopis Allure, který se mi nesmírně líbí (sice nebyl v nabídce, ale objevil se myslím až potom, co Jacque poslala objednávku). Ve výsledku jsem s ním celkem spokojená, ale to může být i následek toho, že jsem snědla celé ferrero rocher...

ordered design (caroline/hq-delevingne)

22. září 2016 v 15:59 | foxx. |  ordered designs
pro: hq-delevingne / náhled / spokojenost: 60% / nenastavený

Hned na začátku se chci omluvit, že to tak strašně dlouho trvalo, ale design jsem dělala asi na třikrát a kdyby mi to šlo od ruky, tak by byl už minulý týden, jak jsem původně slibovala. Každopádně musím podotknout, že mi to vážně nešlo, začala jsem ho dělat a byl nejdříve růžový, béžový a nevím ještě jaký a hlavním bodem úrazu byly barvy. Vůbec jsem se nemohla dostat do bodu, kdy mi to začne jít a design budu postupně dělat, ale dala jsem tam jenom hlavní fotku a už se mi to nelíbilo, nebyla jsem spokojená, neuměla jsem si představit, jak z toho něco vytvořím. Nakonec jsem ale našla celkem pěknou fotku, ze které mě inspirovaly barvy, změnila jsem hlavní fotku a pak už mi to celkem šlo a musím říct, že jsem ráda, že z toho něco vzešlo. Trochu jsem si pohrála s menu a horní navigací, aby byly jiné a snad nebude problém s nastavením (udělat něco nenastavitelného - na to jsem expert). Každopádně doufám, že se bude Caroline líbit, i když jsem tam jaksi zapomněla frcnout sociální sítě (ups).

.design order (september 2016) result

22. září 2016 v 11:04 | foxx. |  design order
Nejdříve bych se chtěla omluvit za to, že jsem tu celkem dlouho nebyla, ale měla jsem zkoušku a musela se připravovat, takže šlo vše stranou. Už ji mám ale za sebou a konečně se můžu pohnout s objednávkou, ať už třeba jen jejím vyhodnocením. Snažila jsem se dělat designy v průběhu, ale po prvním mi to trochu dřelo a nemohla jsem se dostat už třeba jen přes barvy, takže jsem toho vždy brzy nechala. Abych to tu ale neokecávala, tak tady je vyhodnocení... nakonec jsem se rozhodla vzít jen tři blogy, protože úplně nevím, jak na tom budu a nechtěla bych se s tím zbytečně trápit, i když se tomu nejspíš stejně nevyhnu.


ordered design (faith/marvel-online)

13. září 2016 v 16:59 | foxx. |  ordered designs
pro: marvel-online / náhled / spokojenost: 72% / nenastavený

Trochu se mi zalíbila spíše neutrální pozadí, a tak je tento design zase s béžovou, i když celkem jinou, než byl ten minulý. Hned jak objednávka přišla, zalíbily se mi fotografie Elizabeth pro L'Officiel Paris. Bylo sice přání, aby byl tmavý (mně tmavé vážně moc nejdou, jsou potom jako šedivý flek), ale zase na druhou stranu není ani úplně světlý, takže jsem to tak na 50% splnila. Snažila jsem se tam toho nacpat co nejvíce (už se těším na to nastavování) a snad jsem na něco nezapomněla a faith bude spokojená.

stále běží objednávka, takže kdo by chtěl, může si

objednat design


.premade (Bella Hadid)

8. září 2016 v 8:39 | foxx. |  premade
volný / Bella Hadid / náhled / spokojenost: 75%

Před objednávkou jsem se rozhodla trochu trénovat a vznikl z toho tento volný design s Bellou Hadid. Mám z něho celkem smíšené pocity, přeci jen jsem měla chvíli pauzu a dostat se do toho mi trvalo, ale celkově se mi líbí. Musela jsem upravit hlavní fotku Belly, protože se mi nelíbily barvy na bundě, i když jsem původně chtěla dělat design místo modrého zelený... Každopádně jsem toho na něj dala méně, aby to nebylo úplně přeplácané, ale nakonec jsem to zachraňovala srdíčky a bublinkami (to bych nebyla já, kdyby ne).

♥ možná si už někdo z vás všiml nového nápisu v menu, který odkazuje na připravovaný projekt a musím říct, že se na jeho tvorbu a celkově na celý proces docela těším. Nebude to sice nic světaborného, ale doufám, že vás to zaujme a bude se vám to líbit.

.design order (september 2016)

7. září 2016 v 0:59 | foxx. |  design order
Po pauze jsem opět zpátky s objednávkou a musím říct, že mi to celkem i chybělo, já přeci jen nikdy moc nebyla na menší grafiku, vždy mě nebavilo už jen to vymýšlení, co udělám a s kým to bude... Objednávka nějakou dobu poběží, nevím, zda budu dělat designy průběžně, možná ano, možná ne, ale chtěla bych vzít tak 3-4 lidi, uvidím, podle počtu objednávek (možná bych zvládla i více). Jako vždy nemám speciální požadavky, nové blogy mi nevadí (pokud se nerozhodnete hned druhý den, co design nastavím, skončit) a hlavní je pro mě pečlivé vyplnění objednávky, kde nemusím nic dohledávat, zajímavé fotografie a třeba i přístup - ono to z toho formuláře jde celkem dobře vyčíst, kdo si dal záležet a kdo ne.

♥ trvání objednávky 7.9. - 21.9.

OBJEDNAT DESIGN


vyhodnocení zde bude následující den po skončení objednávky, protože ji vždy vypisuji včetně. Ty, které vyberu, většinou kontaktuji až tehdy, když je design hotový, je to přeci jen lehčí, než psát dvakrát :)

.editorials (Sophie Turner)

4. září 2016 v 17:09 | foxx. |  logos/signatures
Zachtělo se mi udělat menší editorialy a volba tentokrát padla na fotky Sophie Turner pro mexický Glamour, které se mi už dlouho strašně líbí. Editorialy jsou jednoduché, jenom třeba do článku či do menu a jelikož nejsem ani nijak extra barevně přeplácané, tak se snad budou hodit kamkoliv. Tady do článku jsem je zmenšila, jejich velikost je 200x200 pixelů (kliknete pravím tlačítkem a dáte zobrazit obrázek a bude v originální velikosti), ale samozřejmě si je můžete zmenšit.


♥ pokud je použijete, tak prosím o uvedení zdroje, stačí třeba někam, kam dáváte resources, či kam se vám to zrovna hodí :) ps: pro tu slečnu, co mi tu krade šablonky, dá pod ně fotky a vydává to za svoje "signatury", přestaň s tím a nebudu to rozmazávat...