.blah blah (october 2016)

8. října 2016 v 14:29 | foxx. |  words
Tento měsíc, bohužel, už i mě začala škola. Jsem ve druháku na vysoké škole, což ve své podstatě neznamená nic, ale zároveň vše, protože svým způsobem bych měla hodit zadkem a začít alespoň s hledáním vedoucího bakalářské práce, protože už se vidím, jak to dělám jako všichni na začátku letního semestru (pro upřesnění, u nás fungují bakalářky tak, že člověk musí opravdu na něčo přijít/vyzkoumat to, takže to nejsou jen kompendia více zdrojů a je potřeba na tom pracovat). Také jsem se dostala na oborový jazyk, ale vůbec nikoho tam neznám a celkem se toho bojím, protože je to dost vysoká úroveň...

Co se týče grafiky, tak mám naplánovanou nějakou tu menší a probíhá objednávka, takže se můžete těšit na pár designů z ní. Samozřejmě jsem teď v kreativním módu a rozhodla jsem se, že budu přidávat i menší grafiku, jelikož mě začala bavit (pokud máte nápady, s kým by mohla býti, ráda je uvítám).

Ohledně jiných projektů, než je objednávka. Samozřejmě pracuju na "pretty little headers", ale je to dost komplexní projekt a bohužel to dost dlouho trvá, taky to musím pořádně promyslet, uspořádat a chce to zkrátka více času. Do konce roku to snad ale bude (doufám). K tomu plánuju i soutěž, která na blogu už dlouho nebyla a chtěla bych ji udělat jako takovou předvánoční, tak snad to vyjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama