.design order (october 2016)

3. října 2016 v 20:29 | foxx. |  design order
Hip hip hurá (haha), je tady další objednávka! Ano, poslední byla v září a hned další měsíc už je tu další, ale zase mám pocit, že vůbec nevím, jak na tom budu potom v listopadu a prosinci, protože přeci jen školy bude nejspíše hodně a chtěla bych ještě jednu objednávku stihnout teď, když vím, že na ni budu mít čas a nebudu ji dělat po večerech a ještě pod tíživostí času. Objednávka bude probíhat od 3.10. do 16.10. (včetně) a zatím nevím, kolik vezmu lidí, uvidím podle objednávek a taky podle toho, jak na tom budu s časem, ale většinou beru minimálně 2-3.

Designy se budu tentokrát snažit dělat co nejrychleji, takže je velká pravděpodobnost, že když se zapíšete, tak na něj nebudete muset čekat až do skončení objednávky, protože jak jsem psala, nevím, jak na tom potom budu s časem. Potom k objednávce, koukám hlavně na fotky, musí se líbit a být použitelné, potom na texty, nechci nic moc hledat navíc, protože to pak zbytečně zdržuje a nevím, co tam chcete a nechcete mít, pak jsem samozřejmě ráda, když si dáte práci a jasně napíšete, co tam chcete mít (v objednávce jsou možnosti, co do záhlaví) a třeba vypíšete i co do navigace, abych věděla. Za vaše nápady jsem taky ráda, ale samozřejmě když nemáte představu o výsledku, tak se nic neděje.

V poslední době se mi také stává, že příjdou objednávky znenadání úplně mimo objednávku, blogy vůbec neznám a nevím, co s tím, protože třeba ještě dodělávám designy z objednávky, co skončila... Proto prosím, pokud si chcete objednat a objednávku nemám otevřenou, tak mi nejdříve napište, buď sem či na ask, vždy se jde nějak domluvit, pokud budu mít čas, ale neposílejte rovnou objednávku, protože já se do formulářů jen tak nekoukám, pokud ještě nedělám designy a nechodím tam pro texty a nekontroluji, co chtěl někdo třeba za bonusy atd, tudíž si objednávky všimnu třeba až po dlouhé době.

Jenom chci ještě upozornit, že sebelitující krizi už snad nemám, když je objednávka, tak mi jdou designy vždy lépe, protože mám nějaký směr a vím, co chci udělat, kdežto když dělám design jen tak, to to není ono...

♥ trvání objednávky 3.10. - 16.10.

OBJEDNAT DESIGN

vyhodnocení zde bude následující den po skončení objednávky. Průběžný stav můžete sledovat v menu, kam postupně dopisuju ty, které jsem vzala, i když nemám designy ještě hotové.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 celebrities-hq-source celebrities-hq-source | 3. října 2016 v 20:56 | Reagovat

Ahoj, chci se zeptat zde je možné si od tebe objednat i layout ve stylu jaký máš ty zde

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama