Listopad 2016

.too faced (christmas giveaway 2016)

25. listopadu 2016 v 0:09 | foxx. |  words
Po celkem dlouhé době je tu soutěž. Bude se soutěžit o vánoční balíček, tentokrát bude pouze jeden výherce. Jedná se opět o kosmetiku a celkem dlouho jsem vymýšlela, co bych do soutěže dala, protože zase jedna věc se mi zdála nic moc, a tak jsem nakonec koupila vánoční balíček s miniaturami od americké značky Too Faced, ve kterém najdete tvářenku a rtěnku. Myslím, že kosmetiku nemusím představovat, protože jste určitě slyšeli o čokoládových paletkách, řasenkách a rtěnkách, které vyrábějí. Já sama mám doma hned několik produktů a značku mám moc ráda. Takže pokud se chcete do soutěže zapojit, bude vás to stát jenom trochu času vyplněním následujících údajů:

1. přezdívku/jméno (cokoliv, aby když nebudete mít blog, jste poznali, že jste vyhráli)
2. kontakt (může to být blog, jiná stránka a nebo email)
3. co říkáte na takové roztomilé blbůstky? (jenom doplňující a dobrovolná otázka)

podmínky soutěže: do soutěže se zapisujete závazně a s vědomím, že v případě výhry budete muset uvést svou adresu, na kterou bude výhra zaslána. Také se lze zapsat pouze jednou (je jedno, že máte třeba více blogů) a číslo vašeho komentáře je zároveň vaše losovací číslo. Výherní čísla budou vylosována náhodně serverem :)

Soutěž bude probíhat tři týdny a vyhlášení se uskuteční následující den, aby nedocházelo k problémům, protože už se mi několikrát stalo, že soutěž byla vyhodnocena a někdo se ještě zapsal...

25.11. - 16.12.

- Melted Kisses rtěnka Peony (oficiální stránky)
- Sweet Cheek tvářenka Justify My Love (oficiální stránky)

♥ jedná se o miniatury produktů uvedených v závorkách ♥

No a pokud se tedy zapojíte, byla bych ráda, kdybyste soutěž podpořili i tím, že si dáte někam na blog banner soutěže nebo o tom třeba napíše (článek, na asku, na jiných sociálních sítích). Samozřejmě to není povinné, jenom kdybyste chtěli, nebudu vás do toho nijak nutit... Tak doufám, že se vás zapojí co nejvíce a že budete mít pak z výhry radost :)

♥ poštovné platím já, pokud budete vylosování, výhra vám příjde a nemusíte se o nic starat
♥ balíček byl zakoupen v Sephoře, jedná se o originální produkt (který je zcela nový, nepoužívaný, neotevřený)
♥ odstíny jsou předem dané, nelze je zaměnit, proto pokud se rozhodnete soutěžit, předem si můžete prohlédnout, co můžete vyhrát
♥ zúčastnit se může každý bez rozdílu cílové země, kam bude následně výhra zaslána

.banners (Nina Dobrev)

17. listopadu 2016 v 17:19 | foxx. |  blends/headers
Dlouho tu nebyla menší grafika a jelikož jsem zrovna nedávno viděla nové fotky Niny Dobrev, tak volba padla právě na ni a její photoshoot pro časopis Men's Health. Bannery jsou zcela jednoduché (a zase růžové, kdo by to byl řekl) a snad se někomu budou hodit, protože mi ke konci už lezly ušima. Sama jsem dokonce přemýšlela, že bych s tímto photoshootem udělala i design, ale pak jsem zjistila, že fotky, které se mi líbí, jsou nekvalitní a upustila od toho. Doufám, že se vám budou líbit a snad je i někdo využije...


ordered design (emily/hq-models)

17. listopadu 2016 v 15:29 | foxx. |  ordered designs
pro: hq-models / náhled / spokojenost: 65% / nenastavený

Druhý design z objednávky, tentokrát s Hailey Baldwin, mám hotový, i když se mělo původně jednat jen o něco jednoduchého a chtěla jsem ho udělat jen jako záhlaví, tak mi plány nevyšly (jako vždycky, když si něco načrtnu a pak se to snažím uskutečnit) a dopadlo to takto. Musím uznat, že to nakonec není nejhorší a jsem s ním i celkem spokojená, protože kdybyste viděli ty před tímto, tak byste se nejspíš zděsili... Design je opět laděný do modré, protože si to adminka tak přála a navíc fotka byla také převážně modrá a nechtěla jsem ji předělávat, protože potom by byl design růžový a zase by se to tu jenom střídalo. Snad se bude admince líbit, protože je takový přesrdíčkovaný ♥

.design order (november 2016) result

15. listopadu 2016 v 9:01 | foxx. |  design order
V pátek jsem narychlo vypsala objednávku, protože nejspíš teď nebudu mít už moc času a chtěla jsem si ještě trochu před Vánoci zatvořit (snad se mi to alespoň povedlo nezkazit úplně). Tady jsou tedy výsledky, vzala jsem dva blogy a jeden design mám již hotový, takže mi zbývá už pouze jeden.

rosie | ultimate-lilycollins.blog.cz (100%)
emily | hq-models.blog.cz

ordered design (rosie/ultimate-lilycollins)

12. listopadu 2016 v 19:19 | foxx. |  ordered designs
pro: ultimate-lilycollins / náhled / spokojenost: 60% / nenastavený

První design z objednávky je pro Rosie a s Lily Collins. Hodně dlouho, vlastně nejšpíš od posledního designu pro Rosie, jsem s Lily nic nedělala a zaujaly mě photoshooty a měla jsem tvořivou náladu, takže jsem se do toho hned pustila. Musím říct, že jsem měla po delší době problém. A to všeobecně se vším - rozložení, písmo, co tam všechno dát, aby se mi to líbilo atd. Jenom tedy barvy byly celkem lehké, ale měnila jsem je několikrát, takže se dá říci, že to s nimi nebylo úplně hned hotové. Moje průběžné dojmy byly takové, že se mi design nelíbí, že ho snad ani nedodělám a že mi to vůbec nejde. Na konci jsem si říkala, že se to celkem dá a teď tak nějak myslím, že to mohlo být horší, tak se mi povedlo to nezvorat úplně. Přáním bylo, aby nebyl design růžový, podotýkám, že tam je spíše fialová, takže jsem zvolila modrou, která je na zimu jako dělaná. Jinak připomínám, že objednávka je stále otevřená!

.design order (november 2016)

11. listopadu 2016 v 20:59 | foxx. |  design order
Nevím, co mě to napadlo, ale rozhodla jsem se na chvíli otevřít objednávku. Jelikož je mi jasné, že v prosinci toho bude opravdu hodně, veškeré termíny a bude končit semestr, tak nejspíš nebudu mít skoro žádný čas a proto bych chtěla jednu objednávku stihnout ještě teď. Předem říkám, že nevím, kolik vezmu lidí, mnoho jich nejspíš nebude a designu budu chtít udělat co nejdříve, ale zase na druhou stranu uvidím, třeba budu mít čas a náladu jich udělat více.

Je mi jedno, jaký máte blog! Nové mi nevadí, klidně se s nimi můžete i zapsat, ale samožřejmě udělání designu chvíli trvá a pokud hned po týdnu skončíte, tak budu naštvánkovaná. Větší pravděpodobnost mají pečlivě a pěkně vyplněné objednávky, u kterých jde vidět, že člověk ví, co chce a není to jenom narychlo vyplněné prd.

♥ trvání objednávky 11.11. - 14.11.

OBJEDNAT DESIGN

vyhodnocení zde bude následující den po skončení objednávky. Průběžný stav můžete sledovat v menu, kam postupně dopisuju ty, které jsem vzala, i když nemám designy ještě hotové.

ordered design (klau/dylan-obrien)

8. listopadu 2016 v 9:29 | foxx. |  ordered designs
pro: dylan-obrien / náhled / spokojenost: 90% / nastavený (Klau)

Poprvé v životě jsem dělala design na tento typ stránky (Klau si ho nastavila sama) a musím říct, že se mi to i v celku líbilo a po dlouhé době je to od blogu změna. Sama moc nevím, co k němu napsat, původně jsem dělala jenom menší záhlaví a myslela, že si ho nastavý s okraji, ale nakonec to Klau pořešila takto a jsem celkem i spokojená. Jinak bych asi ještě měla říci, že se jedná o maďarskou fan stránku a začínám celkem přemýšlet, že bych teda investovala do učení se kódování, i když se mi moc nechce, protože to zabýrá strašně času a je to i celkem nevděčná činnost.

.templates (with little hearts)

5. listopadu 2016 v 14:49 | foxx. |  templates
Jak jsem psala v předešlých článcích, měla jsem v plánu udělat jednoduchou šablonku (což je pro mě horší než nějaká složitá) a vylezlo z toho toto. Celkově mi strašně vadí přemýšlet nad tím, jak to udělat, aby se to dalo uložit jako .png, protože to funguje jinak než photoshopový formát (bohužel) a kolikrát na tom moje nápady pohoří. Každopádně jsem udělala tuto jednoduchou šablonku ke článkům, v celém článku je v mnoha barevných variacích, tak doufám, že si snad každý vybere. Je lepší na trochu tmavší obrázky, aby vynikl ten efekt, ale to je jen takový můj postřeh, samozřejmě si tam můžete dát cokoliv.


.editorials (Gigi Hadid)

1. listopadu 2016 v 8:19 | foxx. |  blends/headers
Jak jsem slibovala, je tu ona malá grafika - tentokrát s Gigi Hadid. Jedná se o jednoduché editorialy s fotkami, které se mi zrovna líbily, navíc jsem dlouho hledala, s kým by měla grafika být a nakonec padl výběr na Gigi. Editorialy jsou naprosto jednoduché, tentokrát jsem nedělala barevné pozadí, protože takových tu bylo už hodně, ale nechala jsem tam celou fotografii a kolem dala srdíčka (jak originální!). Ještě plánuju nějaké jednoduché šablonky, ale bohužel se mi dost seká večer počítač, takže jde tvorba pomalu (achjo). A jako vždy jsou ve článku zmenšené, takže pokud si je chcete uložit, tak je nezapomeňte předtím zobrazit!