Prosinec 2016

design version n.9

25. prosince 2016 v 14:29 | foxx. |  past designs
Na Vánoce jsem chtěla na blogu trochu změnu, a tak jsem udělala nový kabátek. Sice to není úplně přesně to, co jsem si představovala, ale myslím, že to také není nejhorší. Původně jsem k tomu chtěla napsat něco včera, ale nějak jsem neměla čas, ráno jsem spala, dopoledne jsem moc času neměla a kolem poledne jsme už jeli za babičkou a vrátili se až večer - jelikož jsem byla opravdu hodně unavená, protože jsme stihly s mamkou a babičkou i dvouhodinovou procházku po Praze, kde jsme si daly svařáky, horkou čokoládu a trdlo, tak jsem večer už chtěla jenom nehybně ležet a usnout. Design je po dlouhé době zase se Selenou, protože se objevila tato roztomilá fotka ♥

Jinak dárek ze soutěže už došel, dokonce to naše pošta stihla před Vánoci, takže udělala radost pod vánočním stromečkem, za což jsem moc ráda. Sama musím říci, že mne některé dárky překvapily a vůbec jsem je nečekala - a jako každý rok jsme dostala celkem dost kosmetiky.

.too faced (christmas giveaway 2016) results

17. prosince 2016 v 10:10 | foxx. |  words
Hned na začátku bych chtěla všem moc poděkovat za účast, 28 je přeci jen krásné číslo a jsem za něj moc ráda a také za to, že byl o soutěž takový zájem. Abych to nezdržovala, soutěž probíhala tři týdny, což bylo celkem dlouho a skončila včera, abych stihla vše zabalit a poslat a snad to výherci příjde ještě před Vánoci, aby si toho mohl rozbalit pod stromečkem (taky to doufám nezapomene zdokumentovat, aby se všichni mohli pochochat mými "balícími" schopnostmi, protože jsem si dala záležet, aby to byl tip ťop).

Abychom se tedy dostali k tomu, proč tu všichni jste - balíček s miniaturami Too Faced vyhrává... (jo, musíte na to ještě kliknout, nemůžu to jen tak napsat). Výherce byl vylosován pomocí stránky random.org.


Prosím, pošli mi na email (nikolkav@volny.cz) kontaktní údaje (jméno, příjmení, adresu), abych mohla balíček co nejdříve odeslat. Doba doručení samozřejmě záleží i na tom, jak daleko bude muset balíček putovat, ale měl by přijít nejpozději do pátku před Vánoci (v rámci České republiky a možná i Slovenska). Termín k odeslání údajů je 18.12.2016 - pokud mi do večera údaje nepříjdou, budu vybírat dalšího výherce!