Červenec 2017

.transparent logos (articles)

30. července 2017 v 11:09 | foxx. |  logos/signatures
Dlouho jsem přidávala jen nové designy, tak jsem se rozhodla udělat zase menší grafiku, aby to tu nebylo pořád na jedno brdo. Rozhodla jsem se pro průsvitná "loga", která můžete použít třeba k jednoduché šablonce či jen tak přes fotku k nějakému článku. Je jich celkem šest, takže máte i výběr a myslím, že jsem tam snad dala všecho, k čemu se dá napsat článek. Nahoře na editorialu jsou také nápady, jak loga můžete použít (s efekty). Jako vždy jsou ve článku obrázky zmenšené, takže si je musíte zobrazit a až pak uložit (potom při použití si je můžete přizpůsobit na velikost, jakou potřebujete). Zdroj nevyžaduju, byl by pěkný, ale samozřejmě krádeže netoleruji...


ordered design (katka/buffy-angel-charmed)

29. července 2017 v 21:09 | foxx. |  ordered designs
pro: buffy-angel-charmed / náhled / spokojenost: 82% / nenastavený

Normálně bych asi tuto objednávku nevzala, protože mi nikdy podobné designy nešly, ale měla jsem nápad a chtěla to zkusit. Sice bylo v objednávce zaškrtnuto, že si adminka nepřejete textury a srdíčka, ale mně se to bez nich zdálo strašně strohé a takové prostě tmavé, nezajímavé. Snad nebude tolik vadit, že jsem se tam dala... Je tu hned několik prvků, které nedělám - jedná se o velký design, je tmavý a je na něm strašně moc lidí, navíc pro podobné blogy jsem design nikdy nedělala. Nápad na něj jsem ale měla hned, co jsem viděla hlavní fotku, jenom realizace trvala docela dlouho, oproti jiným designům, a různě jsem ho po dnech dodělávala, což většinou moc neumím, protože se mi designy přestanou potom líbit. Dodržela jsem fotky, dodržela jsem barvy (nějak nevím, co se to se mnou děje), jen jsem tam dala své typické prvky, protože bez nich se mi to zkrátka nelíbí. Doufám, že bude adminka spokojená...

ordered design (katie/amandaseyfried-hq)

26. července 2017 v 8:59 | foxx. |  ordered designs
pro: amandaseyfried-hq / náhled / spokojenost: 85% / nenastavený

Mám tu další design z objednávky (sice teprve druhý, ale i tak mám pocit, že na mě zase leze krize), tentokrát s Amandou Seyfried. Opravdu jsem se snažila dodržet zadání objednávky, fotky byly nekvalitní, ale nechtěla jsem použít nějaké, které Katie neposlala, takže jsem nakonec zvolila fotografie pro časopis Allure. Barvy jsem ladila do modré a béžové, jak bylo napsáno, akorát ta žlutá tam moc nešla, navíc sem bych chtěla dát spíš teplou žlutou a ta se sem prostě moc nehodí, musela bych pracovat se studenou a to by zase nevypadalo pěkně... Co se týče celého designu, tak jsem ho dělala večer a nemůžu říct, že by se mi nelíbil, ale jak jsem se snažila dodržet barvy, tak mi to moc nešlo a musela jsem se do toho celkem tlačit. Výsledek snad ale vypadá celkem dobře, mně osobně se snad i líbí... Celkem bych i vraždila za objednávku, kde si někdo objedná růžový design :D, protože to je barva, která mi jde nejlépe.

ordered design (nicol/radcliffe-dan)

23. července 2017 v 15:39 | foxx. |  ordered designs
pro: radcliffe-dan / náhled / spokojenost: 65% / nenastavený

Z tohoto designu mám celkem smíšené pocity - vůbec mi to nešlo, sice jsem fotografii vybrala hned, protože se mi líbila, ale pak mi neseděly barvy, pak bylo záhlaví moc dlouhé, pak jsem nevěděla, co tam chci dát, no prostě hrůza. Je to obvyklý slaďák, ale snad to nevadí, snažila jsem se držet světlých barev, jak bylo napsané v objednávce a dala jsem tam snad všechno, co si Nicol přála. Ve výsledku se mi design celkem líbí, akorát když ho srovnám s ostatními, tak vím, že tam jsou lepší, možná to dělá to písmo, nevím, každopádně snad se bude líbit. A snad také nevadí, že je tam, jak jinak, růžová...

.premade (Selena Gomez) #4

20. července 2017 v 19:59 | foxx. |  premade
volný / Selena Gomez / náhled / spokojenost: 75%

Ani nevím, co k němu napsat, myslím, že skoro nikdo (těch pár jedinců, co si to pamatují, už asi blog opustilo) mě nikdy neviděl udělat "velký" design, ale já jsem tak nějak dostala chuť na to udělat něco jiného, než dělám normálně. Jelikož fotky nebyly moc kvalitní, tak jsem hned na začátku věděla, že fotografie bude jen v horní části záhlaví a že zbytek budu muset nějak vymyslet. Myslím, že to nedopadlo nejhůře a jsem s ním celkem i spokojená, dokonce jsem, na podruhé, vychytala i barvy. Samozřejmě jsem nezapomněla přidat srdíčka a nebyla bych to já, kdyby nebyl po pauze design se Selenou. Je celkem letní, žlutou bych nejspíš normálně nepoužila, ale nechtěla se mi kolorizovat fotografie a navíc na léto se žlutá docela hodí a nebude to zase na jedno brdo růžové, nebo modré... Snad se vám design líbí, protože mi trval celkem dlouho a měla jsem i potíže s photoshopem.

.premade (Charli XCX)

19. července 2017 v 13:59 | foxx. |  premade
volný / Charli XCX / náhled / spokojenost: 80%

Hned na začátek bych chtěla říct, že jsem z hodně velké části doplnila galerii na deviantartu i o starší tvorbu (od roku 2011), tak kdybyste se chtěli podívat, tak máte možnost. S tím souvisí i to, že se mi teď několik let staré designy zobrazují na profilu a potřebuju je tak trochu dostat pryč, tak jsem se rozhodla po nějaké době pustit pořádně do grafiky a něco vytvořit. Návrh designu jsem měla hotový už pár dní, ale nějak se mi do toho pořád nechtělo a pak jsem doplňovala galerii, což zabralo hrozně času, ale jsem za to ráda, protože takhle se ty designy alespoň neztratí a nesmažou. Design je s Charli, kterou sice moc nemusím, ale oko mi padlo na hlavní fotografii a celkově i barevně se mi líbila, takže mi to s ní šlo docela dobře. Záhlaví jsem barevně rozdělila na tři části, ale potom jsem se na to nějak vyprdla a je to jen pozadí... Co na něj říkáte?

.design order (july - august 2017)

17. července 2017 v 9:39 | foxx. |  design order
Už jsem ji přidávala na ask, ale tam se to nejspíš brzy ztratí pod dalšími odpovědmi, takže přidávám článek i sem. Hodně lidí otevřelo objednávku přes celé prázdniny (já je mám teda ještě i v září, ale nevím, jak na tom budu s časem) a já mám taky poměrně dost času, tak jsem si řekla, proč objednávku také neotevřít a přeci jen se mi ji nebude chtít vypisovat vždy, když dostanu chuť tvořit, takže bude takto dlouhá... Jak jsem již psala, vyplňujte pečlivě, protože potom je design i rychleji hotový (pokud vás vyberu) a jde na tom krásně vidět, kdo si dal záležet a kdo to odflákl a takovým lidem se mi přeci jen design dělat nechce, když si ani nedají tu párminutovou práci s vyplněním tak, jak je to zadáno, navíc na tom není nic těžkého. Mám teď ještě týden zcela volno, tak by mohly být první designy celkem rychle (když na mě nepříjde grafická krize).
♥ trvání objednávky červenec - srpen 2017

OBJEDNAT DESIGN

vyhodnocení nebude, průběžně budu přidávat přijaté objednávky do menu, abyste měli kontrolu, ale psát články při takto dlouhé objednávce nechci, bylo by to nejspíš i zbytečné...

.editorials (Lana Del Rey)

17. července 2017 v 9:09 | foxx. |  logos/signatures
Dlouho jsem chtěla s Lanou něco udělat (tím něčím rozuměj desing) a nakonec to skončilo u jednoduchých editorialů. Moc nevím, co bych k nim napsala, jsem jednoduché, zase jen se srdíčky a efektem a snad je i někdo využije. Opět jsou ve článku zmenšené, původní velikost je 450x450 pixelů, takže musíte dát "zobrazit obrázek", pokud si je budete chtít stáhnout.


not ordered design (miley cyrus)

14. července 2017 v 13:49 | foxx. |  premade
not ordered / Miley Cyrus / náhled / spokojenost: 50%

Po delší pauze jsem se konečně dokopala k udělání alespoň jednoho designu, i když si asi říkáte, že je to celkem zvláštní - nemám otevřenou objednávku, a ani nevím, jestli bych to zvládala, kdybych měla, a tak jsem se rozhodla "zrecyklovat" objednávky, které jsem nepřijala nebo takové, které jsem odmítla hned po zeptání, jelikož dělat design jen tak mi vůbec nešlo a potřebovala jsem alespoň malý rámec. Jednou už jsem takový "formát" dělala, pojmenovala jsem to pracovním názvem "not ordered", tedy neobjednané designy, které jsou ale i přesto udělané přímo pro daný blog. Je to vlastně dejme tomu premade, kterou ale nikdo nemusí využít, dělala jsem ji jen proto, že jsem potřebovala trochu "cvičit" a vůbec mi nešlo dělat design jen tak... Design je v pastelových barvách, fotografie jsem vybrala pro Converse, které se mi na první pohled vůbec pro design nehodily, ale nakonec jsem se rozhodla, že to s nimi zkusím. Musím říct, že to dopadlo celkem dobře - oproti tomu, jak dopadly asi čtyři designy předtím, které mi nešly vůbec.

.editorials (Demi Lovato)

12. července 2017 v 9:09 | foxx. |  logos/signatures
Demi včera vydala novou písničku "Sorry Not Sorry" a k ní se objevily i tyto fotografie, se kterými jsem hned musela něco udělat. Nakonec výběr padl na menší ediatorialy, které jsou zcela jednoduché, mně se totiž nikdy moc nelíbí, když je na nich písmo, tak jsem tam dala jenom jednoduchá srdíčka, aby to nerušilo celkový dojem. Jako vždy jsou ve článku zmenšené, takže pokud si je chcete stáhnout - stačí kliknout pravím tlačítkem myši a dát zobrazit obrázek, potom se vám zobrazí v původní velikosti, která by měla být dostatečně velká úplně ke všemu. Při užití budu ráda za zdroj, ale nevyžaduju ho.