Srpen 2017

.design order (july - august 2017) results

31. srpna 2017 v 9:19 | foxx. |  design order
Jelikož mám hodně dlouhou objednávku, uvědomila jsem si, že sem vůbec nedávám žádné vyhodnocení a když jsem byla na dovolené, tak přišly dvě hezké objednávky od Cary a Tany. Rozhodla jsem se vzít obě dvě, protože blogy jsou nápadité a fotky samozřejmě taky, takže se mi snad budou dělat dobře. Snad mají holky pořád zájem, budu se designy snažit udělat co nejrychleji, pokud mi to půjde.


(omluvtě prosím takový pidi článek, ale jsem v práci a nemám tu možnost udělat nějaký pěkný editorial - není teda o nic moc větší, ale alespoň se mi líbí o něco více, než ten avatar, navíc je s novým photoshootem)

♥ připomínám, že pokud si chcete objednat design, tak mám otevřenou objednávku, designy ale vyřizuji postupně ♥.editorials (Demi Lovato) #2

30. srpna 2017 v 17:29 | foxx. |  logos/signatures
Demi nafotila nový photoshoot pro nadcházející album a z něj zkrátka nejde nic neudělat. Sice je černobílý, ale to mi ani zas tak nevadí, protože to působí k těm srdíčkům trochu lépe. Jedná se opět o jednoduché editorialy, tentokrát ve tvaru srdíček 💗. Každý je barevně trochu jiný, ale ono to ve výsledku není ani tolik vidět. Vybrala jsem růžové a fialové barvy, protože to na mě k tomuto photoshootu působilo nejlépe. Snad se vám budou líbit a někdo je využije... Samozřejmě jsou ve článku opět zmenšené, musíte si je zobrazit, původní velikost je 400x368 pixelů.


.editorials (Gigi Hadid) #2

28. srpna 2017 v 7:59 | foxx. |  blends/headers
Ještě před odjezdem, stejně jako všechnu grafiku, co tu přibývá, jsem udělala úplně jednoduché editorialy s Gigi, akorát jsem si je nějak nedala do článku a nepřednastavila, takže to tu teď na tabletu dávám alespoň do trochu přijatelné podoby 💗 Je jich celkem pět a jsou úplně jednoduché jenom s malým efektem a pár srdíčky. Ve článku jsou jako vždy zmenšené, aby se sem vešly a snad se vám budou líbit. Zdroj nevyžaduji, když se vám budou líbit, tak je zkrátka využijte.


.simple templates (no image)

26. srpna 2017 v 15:59 | foxx. |  templates
Tento, řekněme, "koncept" jsem měla v hlavě už chvíli, ale nějak jsem pořád něvěděla, jak ho chci udělat. Mám v galerii nahraných asi dvacet šablonek s různými barvami, ale nelíbí se mi, takže jsem nakonec vymyslela toto. Je to šablonka "no image", do které si můžete vložit obrázek podle libosti a vybrat si i styl, který na ni chcete mít. Je to ale jen pro ty, kteří mají photoshop a mohou si šablonku upravit, protože je ve formátu .psd. Dole na editorialu máte nabídku toho, co se dá se šablonkou udělat a krom stylu si můžete i zvolit, jestli chcete ten box s textem mít světlejší, nebo tmavší... Samozřejmě je šablonku zakázáno kopírovat, rozebírat pro vlastní potřebu a všeobecně ji krást. Taky jsem ještě nikdě neviděla, že by to takto někdo udělat, takže snad se bude tato šablonka hodit.

stahuj


♥ for pngs thanks to MoonlightPngs

.signatures (Zara Larsson)

24. srpna 2017 v 10:09 | foxx. |  logos/signatures
Po delší době jsem udělala pár signaturek se Zarou Larsson, jejíž růžový photoshoot mne zaujal a musela jsem s ním něco udělat. Jsou, řekla bych, takové jednoduché, nechtěla jsem tam dávat velký nápis, tak jsem tam dala jenom malý panel s informací, kdo Zara je. Samozřejmě nechybí moje srdíčka a efekty a doufám, že se někomu zalíbí a použije je třeba do článku. Jsou tu v originální veliksoti, ale stejně je občas lepší si je zobrazit, abyste je měli v dobré kvalitě, předtím, než je uložíte. Jsem s nimi celkem spokojená a snad budete také ♥


ordered design (rosie/ultimate-lilycollins) #2

21. srpna 2017 v 7:59 | foxx. |  ordered designs
pro: ultimate-lilycollins / náhled / spokojenost: 95% / nastavený

Je tu další design z objednávky, překvapivě opět s Lily. Ano, její fotky jsou pro mě noční můra (zvláště tyto, se kterými jsem předtím jednu objednávku měla, ale nebyla jsem schopná ji dokončit), ale prostě jsem si řekla, že to tentokrát dám a design udělám a musím říci, že jsem s ním spokojená. Přáním bylo, aby měl záhlaví na straně jako ten s Milou, ale nakonec jsem se rozhodla přidat tam i spoustu jiných věcí - jako například odkaz na galerii ve stránce a informace o Lily, takže řekněme takový menší úvodník. S barvami jsem dlouho bojovala, původně jsem myslela, že modrá bude v pozadí a stránka a menu béžové, ale zkrátka mi to nesedělo a měla jsem to i do moc teplých odstínů, takže nakonec vyhrály tyto trochu umírněné barvy. Návrh designu jsem měla rychle, udělala jsem si ho v práci, akorát realizace potom několik dní kvůli mému zdravotnímu stavu trvala... Snad bude Rosie spokojená ♥

♥ připomínám, že pokud si chcete objednat design, tak mám otevřenou objednávku
(designy budu vyřizovat po 30.8.2017)

.jak používat grafiku v .png?

20. srpna 2017 v 8:09 | foxx. |  tutorials
Vím, že spousta lidí nemá možnost, aby upravovala grafiku ve photoshopu, takže jim nezbývá nic moc jiného, než si šablonky stáhnout a použít (bohužel některé jsou i přesto, že jsou ve formátu .png, dělané na to, aby se dále upravily). Samozřejmě můžete onu grafiku nechat tak, jak je, pokud se vám to tak líbí, ale sepsala jsem pár tipů, které vám třeba mohou pomoci. Moc nevím, v čem jiném potom ty šablonky upravujete (photofilter? gimp?), ale když jsou na grafice například sytě černé prvky, je dělaná ještě k následné úpravě. Pokud nemáte možnost jakéhokoli prolnutí, tak bych doporučila někdy snížit sytost, tedy trochu vrstvu ztransparentnit. Existují ale i online editory, díky kterým můžete šablonky a jinou grafiku upravit, aniž byste museli něco extra složitě instalovat.

.pngs (Daenerys&Drogon)

19. srpna 2017 v 12:19 | foxx. |  pngs
Nakonec jsem alespoň jednu fotografii, která by byla použitelná a byla jakžtakž v celku, našla. Je z nejnovější série seriálu, Daenerys je sice úplně prťavá, ale myslím, že to snad ani tolik nevadí. První je pouze samotné png, na dalších dvou jsou barevná kolečka s nápisem, kdybyste nechtěli jenom obyčejný obrázek. Obrázky jsou ve článku jako vždy zmenšené, v původní velikosti mají 643x339 pixelů, takže je můžete použít třeba i jako úvodník, jak se vám to bude zkrátka hodit. Zdroj psát nemusíte, budu za něj ráda, ale není povinný ♥ (navíc nějak zlobí blog, nechtěl mi ten článek vůbec zveřejnit a když jsem to chtěla udělat ručně, bez přednastavení, tak mi ukazoval, že článek vůbec neexistuje, musela jsem napsat druhý a ejhle, najednou už zase existoval... bych se z toho...)


.simple affiliates icons (no images)

14. srpna 2017 v 10:59 | foxx. |  icons
Původně jsem chtěla tyto ikonky udělat trochu jinak, ale nakonec jsem se rozhodla pro jednoduchou variantu... Původně jsem dělala jen ty se srdíčkem, ale pak jsem si řekla, že bych je mohla udělat také jen takto barevné, protože ne každému by se muselo to srdíčko líbit. Kdyby vám vrtalo hlavou, co je v pozadí, tak je to textura palmových listů, která se mi strašně líbila, akorát to nějak už nevypadá jako palmové listy (nebo alespoň mně příjde, že se to tam trochu ztratilo) :( Ikonky mají původní velikost 65x80 pixeků, ale samozřejmě si je můžete upravit podle sebe, jak se vám to bude líbit a jak se vám budou hodit. Myslím, že barev je snad dost a vybere si každý a snad se budou někomu líbit a využije je. Zdroj nevyžaduji, ale doufám, že se nenajde nikdo, kdo je ukradne...


ordered design (domča/lilyjcollins-daily)

8. srpna 2017 v 9:09 | foxx. |  ordered designs
pro: lilyjcollins-daily / náhled / spokojenost: 73% / nenastavený

No, co k němu říci... přišla mi objednávka od Domči, která má blog o Lily Collins a s jejími fotkami mám vždy úplně neskutečné problémy, ale řekla jsem si, že se hecnu a design udělám. Přáním bylo, aby na designu byla modrá a nějaká pastelová barva a naopak, aby tam nebyla růžová ani oranžová (ano, pro mě naprosté urtpení), takže jsem nakonec design doplnila béžovou, hnědou a fialovou, aby nebyl jenom takový nicmocatý. Původně jsem začala s malým designem a nikdy jsem si nemyslela, že to řeknu, ale vůbec mi to nešlo, tak jsem nakonec přešla na toto. Navíc v objednávce byla opravdu spousta textu a nechtěla jsem žádný vynechat, tak je tak různě po designu poskládaný... dokonce se mi tam povedlo vecpat i galerii a odkazy na sociální sítě (člověk by řekl, že když je design veliký, že s tím nebude problém, ale mně to místo nějak rychle došlo). Hlavní fotografie mi padla do oka hned, ale původně jsem design dělala s jinou, protože jsem si nemyslela, že by se mi mohla tato "ležící" na design hodit, ale nakonec se pro ni místo našlo. Sama nějak nevím, co si o něm myslím. Nakonec jsem i přesto, že byl už dokončený a říkala jsem si, že to bude ok, změnila písmo, protože toto se mi tam hodí více, ale celkově se mi nejspíš líbí.

♥ připomínám, že pokud si chcete objednat design, tak mám otevřenou objednávku