.thank you for thinking about me

6. září 2017 v 21:29 | foxx. |  words
Předem se omlouvám, já jsem nějak hrozně zpomalená a výsledky cen jsem moc nekontrolovala, hlavně kvůli králíčkovi, ale i tomu, že teď řeším i jiné věci v práci a v životě. Chtěla bych ale moc poděkovat všem, kdo si na mě při hlasování "blog summer awards" vzpomněli a dali mi třeba hlas, jsem za to moc vděčná (výsledky zde, zde a zde). Jsem ale hlavně ráda, že jste si vůbec vzpomněli i při nominacích a že sem občas zajdete, kouknete se, co je nového a i něco málo okomentujete, když se vám to líbí, protože to zahřeje u srdce nejvíce, když se líbí vaše grafika a udělá lidem radost.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Mám přednastavených několik článků, ale pořád se nemám k tomu, je vydat - jsou spíše kecací, takové na oddych, ale já prostě nemám nějak náladu je sem dávat, snad mi to odpustíte. Na designech z objednávky pracuju, ale v poslední několika dnech jezdíme jen mezi veterinou, domovem a já ještě chodím do práce, takže člověku moc toho času nezbyde. Navíc jsem se teď nějak naučila psát články spíše strohé, kratší a teď zjišťuju, že bych se zase měla naučit je psát věcné, ale klidně trochu delší, abyste z nich alespoň něco měli. Navíc řeším i předměty do školy a mám toho nad hlavu, protože musíme dodržet kredity, ale u nás si něco zapsat, to je horší jak porod...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dlovatosource dlovatosource | Web | 7. září 2017 v 18:08 | Reagovat

Moc gratuluji :)) a doufám,že se králíček brzy uzdraví :( :)

2 daily-dornan daily-dornan | Web | 8. září 2017 v 12:19 | Reagovat

Moc ti gratuluji k tak krásnému místu ♥ a určitě si z toho nic nedělej, že tu nejsi, nebo nemáš tolik času.. každého v životě prostě něco dostane a musí se to nějak řešit :) přeji ti, aby ti vše dobře vyšlo, jak s kreditem (což chápu :D ) tak i s králíčkem a v práci :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama