Listopad 2017

.projects templates

20. listopadu 2017 v 7:59 | foxx. |  templates
Po strašné spoustě malých editorialů tu mám konečně něco univerzálně použitelného - šablonky do menu, v tomto případě jsou myšlené na projekty, ale samozřejmě tam můžete napsat třeba název svého blogu a mít je univerzální do celého menu. Jak už to asi napovídá, jsou ve formátu psd., ve kterém si můžete změnit nápis (jak to vidíte dole na těch ukázkách) a přizpůsobit si je, jak budete potřebovat. V celém balíčku se nachází 10 šablonek (liší se barvami malého boxíku vpravo). Jsou jednoduché a není na nich moc efektů, ale myslím, že takhle se mi to líbí nejvíce a je to také použitelnější k různých stylům.

stahuj


.editorials (Miley Cyrus) #2

19. listopadu 2017 v 11:19 | foxx. |  logos/signatures
Nový článek tu nebyl už nějakou chvíli (ano, já vím, že takhle začínám poslední dobou často), protože jsem bohužel neměla moc času 😢, a ani náladu na tvoření, jelikož se snažím vykouzlit objednaný design a mám pocit, že mi k jeho dokončení nepomůže ani černá magie... Každopádně jsem si uvědomila, že jsem delší dobu nedělala nic s Miley a s photoshootem pro nejnovější album jsem chtěla udělat grafiku už dlouho, tak jsem se do toho dnes pustila. Jsou to jednoduché editorialy a smad se měkomu zalíbí 😘 Jako vždy jsou ve článku zmenšené, původní velikost je 400 x 400 pixelů, tak si je prosím před uložením zobrazte 😉


.profile icons (Selena Gomez)

4. listopadu 2017 v 11:59 | foxx. |  icons
Opět po nějaké době přidávám malou grafiku. Rozhodla jsem se vrátit ke komentářovým ikonkám, i když se zrovna tyto dají použít jakkoliv, a udělala jsem jich pár se Selenou. Původně na nich mělo být obvyklé "visitor" a "admin", ale nakonec se mi to tam zkrátka nelíbilo a řekla jsem si, že pokud je někdo použije, tak si tyto dva statusy může oddělit barevně. Je jich celkem deset a snažila jsem se udělat spíše jednodušší 😉 Udělala jsem je menší, aby když se to potom scvrkne na těch 32 x 32 pixelů, aby bylo (doufejme) alespoň něco vidět... No a skoro bych zapomněla, že jsem je tentokrát udělala kulaté.